Tecrübemiz ve Doğru Yapısal Çözümlerimiz ile Güçlü yapılar inşaa ediyoruz!

BÜRO İSTANBUL, betonarme ve çelik yapıların tasarımı alanında faaliyet gösteren bir  statik proje firması olarak 2008 yılında Ömer ve Özkan Yalçın tarafından kurulmuştur.  Ömer YALÇIN 1998, Özkan YALÇIN 2004 yılından itibaren proje mühendisi  olarak görev yapmaktadırlar.  Bu süre içerisinde sektörün en önde gelen isimlerinden Sayın İrfan BALIOĞLU’na ait Balkar Mühendislik’te pek çok betonarme ve çelik konstrüksiyon yapı projesinde görev almışlardır.

Büro İstanbul, residence, konut, otel ve turizm kompleksleri, alışveriş merkezleri, sağlık ve spor tesislerinin yanısıra ağır sanayi yapılarının projelendirilmesinde yer almış, Türk şartnameleriyle birlikte ACI,IBC, Eurocode, Rus, Kazak, Özbek ve Türkmenistan Snipleri gibi uluslararası standartlara uygun olarak yurtiçi ve başta Rusya, Belarus, Kazakistan, Özbekistan, Azerbaycan, Türkmenistan, Libya’da olmak üzere yurtdışında da pek çok proje gerçekleştirmiştir.

Kurucular, Sayın İrfan BALIOĞLU’nun özellikle yüksek yapılardaki tecrübelerinden yararlanarak sektörün ileri gelen yerli ve yabancı profesyonelleriyle birlikte çalışma fırsatı yakalamışlardır. Dinamizmini sözkonusu engin tecübe ve birikimlere borçlu olan BÜRO İSTANBUL, profesyonel atılımlarla sektöre katkılarını sunmayı hedeflemektedir.

REFERANSLARIMIZ